قوانین و مقررات

کاربر گرامی لطفاً مقررات زیر را جهت استفاده بهینه از دیسکس پلاس به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت دیسکس پلاس هنگام استفاده از پروفایل شخصی و سایر خدمات ارائه شده به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات دیسکس پلاس است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین دیسکس پلاس از سوی کاربر است.

مقررات عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های دیسکس پلاس منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های دیسکس پلاس تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر در مقررات است.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

در حال حاضر برای شهرستان‌های با فاصله بیشتر از ۱۰۰ کیلومتر تنها ارسال ماهی دیسکس میسر می باشد و ارسال میکس دل تنها برای استان تهران امکان پذیر است.

امکان ثبت سفارش در تمامی ایام و ۲۴ ساعته وجود دارد و سفارش پردازش خواهد شد اما برای زمان ارسال سفارش به شهرستان‌های غیر از تهران روز کاری ملاک خواهد بود. (روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است)
در صورتی که موجودی محصولی به پایان برسد یا مبلغ سفارش نسبت به هزینه بسته بندی و ارسال غیر معقول باشد (سفارشات کمتر از ۱۵ هزار تومان)، حق کنسل کردن آن سفارش و استرداد وجه سفارش برای دیسکس پلاس محفوظ است.
در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری قبل از بسته بندی کالا، مبلغ  پرداخت شده طی حداکثر ۶ روز کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.
دیسکس پلاس مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید اقدام و فروش خود را متوقف نماید. کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود.
در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت  و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت دیسکس پلاس،  حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای دیسکس پلاس محفوظ است. وجوه دریافتی در اسرع وقت به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت داشته می شود. مشتری با ورود به سایت دیسکس پلاس می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.
کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.
با توجه به ثبت سیستمی سفارش، امکان تغییر مشخصات آن وجود ندارد. بنابراین لازم است مشتریان هنگام ثبت سفارش، نسبت به این مساله دقت لازم را داشته باشند.
امکان پرداخت در محل برای برخی سفارشات وجود ندارد و لازم است پیش از ارسال، مبلغ اینگونه سفارش‌ها از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شود.